Recent Files (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Created
hi: निर्मित

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं
