Recent Files (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Action
hr: Akcija

en: Settings
hr: Postavke

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Never
hr: Nikada
