Recent Files (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Never
hy: Երբեք
