Recent Files (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Action
jv: Aksi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Created
jv: Digawé

en: Never
jv: Ora tahu
