Recent Files (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Created
kk: Құрылған

en: Never
kk: Ешқашан
