Recent Files (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Action
km: អំពើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Never
km: កុំ
