Recent Files (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: File Type
kn: ಕಡತದ ಬಗೆ
