Recent Files (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک
