Recent Files (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Created
lt: Sukurta

en: Never
lt: Niekada
