Recent Files (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Action
mr: कृती

en: Settings
mr: संरचना

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Never
mr: कधीही नाही
