Recent Files (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Action
pl: Akcja

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Created
pl: Utworzono

en: Never
pl: Nigdy

en: Number of days
pl: Liczba dni

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 3 Days
pl: 3 dni

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: 2 Weeks
pl: 2 tygodnie

en: 1 Month
pl: 1 miesiąc

en: 3 Months
pl: 3 miesiące
