Recent Files (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Action
ru: Действие

en: Settings
ru: Настройки

en: File Size
ru: Размер файла

en: Filename
ru: Имя файла

en: Created
ru: Создано

en: Never
ru: Никогда

en: Number of days
ru: Количество дней

en: 1 Day
ru: 1 день

en: 3 Days
ru: 3 дня

en: 1 Week
ru: 1 неделя

en: 2 Weeks
ru: 2 недели

en: 1 Month
ru: 1 месяц

en: 3 Months
ru: 3 месяца
