Recent Files (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Action
sk: Akcia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Created
sk: Vytvorené

en: Never
sk: Nikdy

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 3 Days
sk: 3 dni

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: 2 Weeks
sk: 2 týždne

en: 1 Month
sk: 1 mesiac

en: 3 Months
sk: 3 mesiace
