Recent Files (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Action
sq: Veprimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar

en: Never
sq: Asnjëherë
