Recent Files (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Action
te: చర్య

en: Settings
te: అమరికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: 1 Day
te: 1 రోజు

en: 3 Days
te: 3 రోజులు

en: 3 Months
te: 3 నెలలు
