Recent Files (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Action
tr: Eylem

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Never
tr: Asla

en: 1 Day
tr: 1 Gün

en: 3 Days
tr: 3 Gün

en: 1 Week
tr: 1 Hafta
