Recent Files (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Action
uk: Дія

en: Settings
uk: Налаштування

en: File Size
uk: Розмір файла

en: Filename
uk: Назва файла

en: Created
uk: Створено

en: Never
uk: Ніколи

en: Number of days
uk: Число днів

en: 1 Day
uk: 1 день

en: 3 Days
uk: 3 дні

en: 1 Week
uk: 1 тиждень

en: 2 Weeks
uk: 2 тижні

en: 1 Month
uk: 1 місяць

en: 3 Months
uk: 3 місяці

en: day | days
uk[0]: день
uk[1]: дні
uk[2]: днів

en: File Type
uk: Тип файлу

en: Recent Files
uk: Останні файли
