Recent Files (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Action
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: File Size
vi: Dung lượng tập tin

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Number of days
vi: Số ngày

en: 1 Day
vi: 1 ngày

en: 3 Days
vi: 3 ngày

en: 1 Week
vi: 1 tuần

en: 2 Weeks
vi: 2 tuần

en: 1 Month
vi: 1 tháng

en: 3 Months
vi: 3 tháng

en: day | days
vi[0]: ngày

en: File Type
vi: Kiểu tập tin
