Recent Files (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Created
ast: Fechu

en: Never
ast: Nunca
