Recent Files (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Filename
az: Fayl adı

en: Created
az: Yaradıldı

en: Never
az: Heç vaxt
