Recent Files (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Action
cs: Akce

en: Settings
cs: Nastavení

en: Filename
cs: Název souboru

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Never
cs: Nikdy

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 3 Days
cs: 3 dny

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: 2 Weeks
cs: 2 týdny

en: 1 Month
cs: 1 měsíc
