Recent Files (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Action
da: Handling

en: Settings
da: Indstillinger

en: Filename
da: Filnavn

en: Created
da: Oprettet

en: Never
da: Aldrig

en: 1 Day
da: 1 dag

en: 3 Days
da: 3 dage

en: 1 Week
da: 1 uge

en: 2 Weeks
da: 2 uger

en: 1 Month
da: 1 måned

en: 3 Months
da: 3 måneder

en: day | days
da[0]: dag
da[1]: dage
