Recent Files (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Action
eu: Ekintza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Created
eu: Sortua

en: Never
eu: Inoiz ez
