Recent Files (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Action
fa: عملکرد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: File Size
fa: اندازه فایل

en: Filename
fa: نام فایل

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Never
fa: هیچوقت

en: Number of days
fa: تعداد روزها

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 3 Days
fa: ۳ روز

en: 1 Week
fa: ۱ هفته

en: 2 Weeks
fa: ۲ هفته

en: 1 Month
fa: ۱ ماه

en: 3 Months
fa: ۳ ماه
