Recent Files (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Action
gl: Acción

en: Settings
gl: Axustes

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Created
gl: Creado

en: Never
gl: Nunca
