Recent Files (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Action
is: Aðgerð

en: Settings
is: Stillingar

en: File Size
is: Skráarstærð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Created
is: Stofnað

en: Never
is: Aldrei
