Recent Files (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Action
ja: アクション

en: Settings
ja: 設定

en: Filename
ja: ファイル名

en: Created
ja: 作成

en: Never
ja: なし

en: 1 Day
ja: 1日

en: 3 Days
ja: 3日

en: 1 Week
ja: 1週

en: 2 Weeks
ja: 2週間

en: 1 Month
ja: 1ヶ月

en: 3 Months
ja: 3ヶ月

en: day | days
ja[0]: 日
ja[1]: 日

en: File Type
ja: ファイル形式
