Recent Files (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Never
ka: არასდროს
