Recent Files (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Action
lv: Darbība

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Created
lv: Izveidots

en: Never
lv: Nekad

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: day | days
lv[0]: diena
lv[1]: dienas
