Recent Files (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Action
ps: چار

en: Settings
ps: امستنې

en: Never
ps: هيڅکله

en: 1 Day
ps: ۱ ورځ

en: 3 Days
ps: ۳ ورځې
