Recent Files (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Action
pt: Ação

en: Settings
pt: Definições

en: File Size
pt: Tamanho do ficheiro

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Created
pt: Criado

en: Never
pt: Nunca

en: Number of days
pt: Número de dias

en: 1 Day
pt: 1 Dia

en: 3 Days
pt: 3 Dias

en: 1 Week
pt: 1 Semana

en: 2 Weeks
pt: 2 Semanas

en: 3 Months
pt: 3 Meses
