Recent Files (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Action
ta: செயல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Never
ta: இல்லை

en: 1 Month
ta: 1 மாதம்

en: 3 Months
ta: 3 மாதங்கள்
