Recent Files (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Created
ug: قۇرۇلدى
