Recent Files (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Action
be: Дзеянне

en: Settings
be: Налады

en: File Size
be: Памер Файла

en: Filename
be: Назва файла

en: Created
be: Створана

en: Never
be: Ніколі
