Recent Files (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Action
de: Aktion

en: Settings
de: Einstellungen

en: File Size
de: Dateigröße

en: Filename
de: Dateiname

en: Created
de: Erstellt

en: Never
de: Nie

en: Number of days
de: Anzahl Tage

en: 1 Day
de: 1 Tag

en: 3 Days
de: 3 Tage

en: 1 Week
de: 1 Woche

en: 2 Weeks
de: 2 Wochen

en: 1 Month
de: 1 Monat

en: 3 Months
de: 3 Monate

en: day | days
de[0]: Tag
de[1]: Tage

en: File Type
de: Dateityp

en: Files to exclude
de: Auszuschließende Dateien

en: Create an archive
de: Archiv erstellen

en: Recent Files
de: Zuletzt verwendete Dateien
