Recent Files (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Action
he: פעולה

en: Settings
he: הגדרות

en: Filename
he: שם קובץ

en: Created
he: נוצר

en: Never
he: לעולם

en: 1 Day
he: יום 1

en: 3 Days
he: 3 ימים
