Recent Files (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Action
id: Tindakan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Filename
id: Nama berkas

en: Created
id: Dibuat

en: Never
id: Tidak pernah

en: 1 Day
id: 1 Hari

en: 3 Days
id: 3 Hari

en: 1 Week
id: 1 Minggu

en: 2 Weeks
id: 2 Minggu

en: 1 Month
id: 1 Bulan

en: 3 Months
id: 3 Bulan
