Recent Files (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Action
nl: Actie

en: Settings
nl: Instellingen

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Never
nl: Nooit

en: Number of days
nl: Aantal dagen

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 3 Days
nl: 3 dagen

en: 1 Week
nl: 1 week

en: 2 Weeks
nl: 2 weken

en: 1 Month
nl: 1 maand

en: 3 Months
nl: 3 maanden

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: File Type
nl: Bestandstype

en: Recent Files
nl: Recente bestanden
