Recent Files (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Action
oc: Accion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Never
oc: Pas jamai

en: 1 Day
oc: 1 Jorn

en: 3 Days
oc: 3 Jorns

en: 1 Week
oc: 1 Setmana

en: 2 Weeks
oc: 2 Setmanas

en: 1 Month
oc: 1 Mes

en: 3 Months
oc: 3 Meses
