Recent Files (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: Number of days
th: จำนวนวัน

en: 1 Week
th: ภายใน 1 อาทิตย์

en: 1 Month
th: ภายใน 1 เดือน

en: 3 Months
th: ภายใน 3 เดือน
