Recent supporters (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Country
ca: País

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Default
ca: Per defecte

en: Maximum age
ca: Edat màxima

en: 1 day
ca: 1 dia

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Full name
ca: Nom complet

en: - none -
ca: - cap -

en: Time ago
ca: Fa...

en: Webform submissions
ca: Enviaments del Webform
