Recent supporters (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Country
da: Land

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Maximum age
da: Maksimal alder

en: 1 day
da: 1 dag

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Full name
da: Fulde navn

en: Time ago
da: Tid siden

en: 7 days
da: 7 dage

en: Webform submissions
da: Indsendte webforms

en: 30 days
da: 30 dage
