Recent supporters (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Country
ja: 国

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Maximum age
ja: 最大年

en: 1 day
ja: 1日

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Full name
ja: フルネーム

en: Time ago
ja: 現在からの時間

en: Webform submissions
ja: ウェブフォームへの送信内容

en: 30 days
ja: 30日

en: 90 days
ja: 90日
