Recent supporters (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Country
nl: Land

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Maximum age
nl: Maximale leeftijd

en: 1 day
nl: 1 dag

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Full name
nl: Volledige naam

en: - none -
nl: - geen -

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Webform submissions
nl: Formulierinzendingen
