Recent supporters (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Country
uk: Країна

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Maximum age
uk: Максимальний вік

en: 1 day
uk: 1 день

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Full name
uk: Повна назва

en: - none -
uk: - порожньо -

en: Time ago
uk: Час тому

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: Webform submissions
uk: Надсилання з вебформи

en: 30 days
uk: 30 днів
