Recent supporters (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Country
cy: Gwlad

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Default
cy: Diofyn

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Full name
cy: Enw llawn

en: Time ago
cy: Amser yn ôl
