Recent supporters (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Country
es: País

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Default
es: Por defecto

en: Maximum age
es: Edad máxima

en: 1 day
es: Un día

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Full name
es: Nombre completo

en: - none -
es: - ninguno -

en: Time ago
es: Hace

en: Webform submissions
es: Envíos de formulario web
