Recent supporters (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Country
et: Riik

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Maximum age
et: Maksimaalne vanus

en: 1 day
et: 1 päev

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Full name
et: Täisnimi

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused
