Recent supporters (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Country
oc: País

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Default
oc: Per defaut

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Full name
oc: Nom complet

en: Time ago
oc: Il y a
