Recent supporters (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Maximum age
tr: En fazla yaş

en: 1 day
tr: @count gün

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Full name
tr: Tam ad

en: - none -
tr: - hiçbiri -

en: Time ago
tr: Zaman önce

en: Webform submissions
tr: Webform gönderileri
